KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15618209

nr 1561 8209

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. Signerad Bergman, 1903,64x51 cm, yttermått inklusive ram: 78x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:03:10